یک

بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا با نام تو کرکره وبلاگ خاک گرفتم بعد از ۵ سال بالا می کشم

یا علی

این فرزند من است که پس از سال ها او را یافتم

سلام ... بعد از گذشت سال ها و فراموش کردن وبلاگ قدیمیم ... حالا که پیداش کردم ... حس مادر و دختری  که پس از سال ها همدیگر پیدا کردند را درک میکنم .

یه ورقی زدم ... دیدم افکارم چقدر تغییر کرده ... چقدر بزرگ تر شدم و چقدر دیر باور .

شاید الان برخی از نوشته های پیشین خودم نپسندم ... اما برام شیرینه ... شاید یه جورایی حس و حال گذشته را به یادم میاره .

از اون روز ها حیلی روز ها گذشته و دیگه بر نمیگرده . چه دل ها که آمدند و رفتند و چه دل ها که بردند و پس نیاوردند و چه دلی که شکسته شد تا دیگه طرف جنس مونث نره .

امیدوارم همه انسان ها روحشون آزاد باشه ... روح نکته قابل توجهی بود که اسم وبلاگم روح سرگردان گذاشتم .

امیدوارم انسان ها هیچوقت خودشون تحریم نکنن .

شاد شاد شاد باشید .

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
با يک تير دو نشان بزنيد آمار وبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @تمامی این کارها بدون هیچ هزینه ای حتی یک ریال انجام میگیرد فقط با صرف چند دقیقه وقت امکان پذیر است @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید بعد از ثبت نام واردمنوی کاربری خود شوید و از قسمت کسب درآمد مراحل دریافت کد را انجام دهید هر مشکلی هم داشتید میتوانید ازطریق پشتیبانی همیشه آنلاین su.niyazkade@yahoo.com یا از وبلاک www.kasbedaraamad.blogfa.com کمک بگیرید برای ثبت نام در